Супер-чарівність, супер-звичайність. "Суперінтелект": рецензія.

28.12.2020

Найпривабливіше, наймиліше, найприємніше кіно року! Комедія "Суперінтелект" з Мелісою Макарті - це просто чарівність в чистому вигляді! Це те, про що можна сказати: дивитися всім, навіть тим, хто ніколи не посміхається. 

Особливо тим, хто ніколи не посміхається. 

супер

Про що це кіно? 

Керол Пітерс живе звичайним життям. Вона чудова, мила, але зовсім звичайна. І раптом із нею починає говорити побутова техніка. Мікрохвильовка, наприклад. Або годинник. Всі вони кажуть, що надсучасний суперінтелект хоче вивчати людей, тому обрав звичайну жінку, емоції та реакції якої так просто дослідити. Тому Суперінтелект буде давати Керол завдання, щоб вона мала більше ситуацій, в яких можна проявити більше емоцій. Але чи хоче він справді лише досліджувати? Може в нього є більш глибока та зла мета? 

І ось весь світ опиняється в руках штучного інтелекту та звичайної домогосподарки. І що далі?

Чому варто дивитися "Суперінтелект"? 

По-перше, тому, що це легка комедія без зайвих думок, і це майже подарунок для 2020 року. Бо нарешті ми маємо щось, що можна просто дивитися. Не розривати мозок, як в "Тенеті", не мотати нерви на коліно, як в "Тихому серці", не біситися, як в "Лінії горизонту", а просто 

Нарешті

Дивитися 

Й

Видихати. 

Це не аргумент? Ну ок. 

"Суперінтелект" - кіно, зняте з любов'ю. 

Фільм зняв Бен Фелкоун - чоловік Меліси Макарті, і те, що він любить цю прекрасну жінку в кадрі, відчувається кожну хвилину! Це кіно про любов до людини, навіть коли вона звичайна… і коли "вже не така стрьомна". 

супер

Це кіно про красу людини, яка гарна завжди, навіть у кошмарному вбранні… навіть у дизайнерському вбранні… навіть у вбранні, яке їй не дуже личить. Бо краса - це не вбрання взагалі. Такі фільми, як “Суперінтелект”, привчають нас до того, що краса - скрізь, вона в кожному, і як же чудово, що обрані тепер - це не ідеальні люди, а звичайні люди, і сама їхня суть - у цій звичайності. Звичайність важлива, ми ще скажемо про це. 

супер

Це кіно про цінність людини, її відчуттів, емоцій та рішень. Навіть якщо ці рішення помилкові. Просто це саме твої рішення, вони цінні хоча б тому, що це ти сам до цього дійшов. Це правильно, бо це твоє. Як давно нам ніхто про це не нагадував, правда ж?

Це кіно про цінність бути собою, навіть якщо це небезпечно. 

“Суперінтелект” - кіно про звичайну людину, і саме звичайна людина тут в центрі уваги. Звичайна - тобто не “нудна”, не “типова”. Звичайна - тобто справжня. Така, якою є ви, а бо я, коли залишаємося на самоті та розігріваємо сніданок у мікрохвильовці. 

супер

Чи варто йти в кіно?

Так! Навіть якщо б “Суперінтелект” був дурним фільмом ані про що, зараз було б варто йти у кіно хоча б для того, щоб підтримати індустрію. Бо з локдаунами (вихідного дня або просто) можна залишитися без кіно взагалі, і якщо уявити собі світ без місця, де не можна побачити чарівну помішку Керол Пітерс… тобто Меліси Макарті, то… нащо нам взагалі такий світ?

Згодні?

Фільм "Суперінтелект" стартував в Україні 26 листопада 2020 року. 

За перегляд дякую Kinomania LLC - ексклюзивному дистриб'ютору фільмів кінокомпанії Warner Bros. Pictures в Україні

Теги
фільм