Санта Маскарпоне, як це прекрасно! “Лука”: рецензія від глядачів 39 та 7 років

18.06.2021

Аня, 39 років. 

Жодних аргументів “за” не буде. Жодних вмовлянь. Жодних переконань. 

ВАМ ДУЖЕ ВАРТО ПОДИВИТИСЯ ЦЕЙ МУЛЬТФІЛЬМ. Бажано прямо зараз.

“Лука” вартий цього, незалежно від обставин. У вас немає часу, у вас є стійка нелюбов до мультиків, у вас немає дітей, вам вже багато років. 

Ніщо не має значення, бо “Лука” - це історія, яку варто знати всім. 

Таня, 7 років.

Це було прекрасно. А можна ще раз піти? А потім ще раз? 

Кожна дитина повинна подивитися “Луку”. І кожна мама також. 

luka

Про що цей мультфільм?

Аня, 39 років

Прекрасне італійське місто. Прекрасне море. І хлопчик Лука має прекрасне літо. Морозиво, італійська паста, нові друзі, велосипед. От лише тільки одне “але”. За обличчями звичайних дітей ховаються морські монстри з іншого світу. Хто ж такий Лука? І хто його друзі? Про це й доведеться дізнатися… і не лише тільки їм. 

Звичайно, анотація не має жодного сенсу, бо “Луку” треба дивитися й бажано не один раз. Це щемлива, ніжна, добра історія про те, як БУТИ людиною в усіх сенсах цих слів. Ні, не залишатися нею. БУТИ завжди. Кожну мить. Навіть якщо в тебе відростає хвіст та плавники. 

Таня, 7 років

Це мультик про те, що навіть не дуже популярні діти круті. Про те, що дружити треба з кожним. І не важливо, хто твій друг, якщо він тобі справді друг. І ще це мультик для мам. Що треба іноді відпускати дітей, бо вони нічого поганого не зроблять. 

luka

То ж про що “Лука”?

Аня, 39 років. 

Це, звичайно, історія про дружбу. Та про вірність. Бо мало хто вміє не втрачати дружбу, коли з другом не так вже й легко. 

Це, звичайно, історія про родину та прийняття. Бо дуже важко прийняти, що монстрик перед тобою - цілком дорослий та відповідальний монстр, і йому варто почати жити своїм життям. Навіть якщо це не так вже й небезпечно. 

Це також історія про те, що родину ми знаходимо не тільки тоді, коли народилися. А й тоді, коли вийшли у світ і зустріли тих, кого варто зберегти.

luka

Таня, 7 років.

А також це мультик про то, що той, хто здавався слабким та… а що таке “припорошений?” А. Ну от - той, хто здавався припорошеним, насправді цікавий та важливий. 

Він навчить бачити цікавих людей та вірити в них. 

Він про перемогу. Про те, що ти можеш бути найслабшим, але перемогти, бо поруч друзі. І ти сам - просто гідний перемоги. Так буває ж? Ти наче останній, а приходиш першим, бо ти - гідний. Буває?

Аня, 39 років

Так, це історія про те, що ти стаєш першим, коли перемагаєш себе. “Лука” - це про перегони, що закінчуються перемогою, коли ти знаходиш найкраще в собі. Навіть якщо це важко - щось там шукати та перемагати. 

Таня 7 років.

А ще це красиво! Я б хотіла жити в такому місці, я б хотіла мати таких друзів. 

luka

Аня, 39 років.

Так, анімація просто неймовірна, так чудово промалювати усі деталі можна було тільки тим, хто справді полюбив цю історію.

А ще це весело! Бо це Італія у дрібницях, це неймовірна мова, яка навіть українською звучить, наче це італійська справді (і в черговий раз треба відмітити віртуозний дубляж). Бо це жарти, які, на жаль, не зрозуміють діти, але зрозуміє кожен дорослий. Інтуїтивно! 

Таня, 7 років.

А що таке “санта маскарпоне?”.

Аня, 39 років.

Цей мультик, як, власне останнім часом завжди виходить у Pixar, - для дітей усіх віків, від 5 до 105 й далі. Це глибина, в яку пірнає головний герой, і це одночасно глибина, в яку варто зазирнути кожному з нас, бо якщо щось і навчає нас життю, дружбі, любові та відданності, то це саме такі історії. 

Саме такі, як “Лука”. 

Мультфільм "Лука" стартує в Україні 17 червня 2021 року.  

За перегляд дякую Kinomania LLC - ексклюзивному дистриб'ютору продукції Disney в Україні