Дитинство на великому екрані. “Том і Джері”: рецензія від глядачів 39 і 6,5 років

25.02.2021

Наймиліше кіно, на яке ви очікували цього року, вже відбулося. Ось воно - із сьогоднішнього дня в кінотеатрах! “Том і Джері” - це те, що точно зачепить якусь важливу струну у вас всередині. Ви не будете дивитися цей фільм, ви будете пригадувати історію - це майже те ж саме, що повернутися у минуле і відчути себе щасливим. 

том и джерри

Про що це кіно?

Аня, 39 років

Нові “Том і Джері” - продовження історії з дитинства. Герої перебираються до Нью-Йорку, потрапляють у дуже дорогий готель і там продовжують свою вічну битву. Джері оселяється в готелі, і персонал просто у шоці - менеджерка на ім’я Кайла (її грає неймовірно гарна Хлоя Грейс Морец) починає війну, бо миша у готелі не лише стане ударом по його репутації, а й може зірвати весілля століття, що як раз планується. Звичайно, Тома винаймають, щоби той розібрався із мишею. І, звичайно, це буде непросто.

Чудова історія, коли намальовані герої вписуються у життя реального міста! “Том і Джері” - це нагода згадати, що казка - це те, що поруч. Ось справжні люди, такі, як ти, а ось мультяшні слони, і вони просто тут, в твоїй реальності. Може статися все, що завгодно, все можливе, коли перед тобою реальне Велике Яблуко і Том і Джері, що ожили у ньому.

том и джерри

Таня, 6,5 років.

А що таке Велике Яблуко? Ааа. 

Це кіно про те, що Том поганий, а Джері дуже милий. Том ганяється за Джері, але Джері завжди перемагає. І хоча в них війна, вони - насправді друзі, і тому Том ніколи не з’їсть мишеня. Це ось така справжня дружба. Коли ти можеш сваритися, навіть битися, але друга не зрадиш. “Том і Джері” - це фільм про дружбу навіки.  

Чи можна вважати, що це нагадування про те, якими повинні бути друзі?

Ну так. А ще про те, що чарівники і казки існують насправді. Бо ж ось люди, а ось Том і Джері - вони ж бачать одне одного, навіть розмовляють один з одним! Цікаво, а Гарі Потер теж може жити у цьому готелі?

том и джерри

Чому варто дивитися це кіно?

Аня, 39 років.

Це нагадування про дружбу? Так. Бо Том і Джері - насправді друзі, і вони не кинуть один одного у скрутній ситуації. 

Але не тільки. Це ще й нагадування про те, що ти - гарна людина (чи не людина, якщо ти - миша або кіт). Якщо ти забув, це кіно нагадає, що все можна виправити. Що навіть дуже погані справи можуть мати гарне завершення, якщо ти вирішиш змінится. Що навіть якщо ти доволі погана людина (чи не людина), ти маєш право на прощення та прийняття. 

І саме тому “Том і Джері” варто дивитися, як маленький урок про те, що ніколи не пізно стати доброю людиною. 

Хто тут добрий, а хто поганий?

Таня, 6,5 років.

Звичайно, добрий - Джері! Ну як це ні?

том и джерри

Аня, 39 років.

Джері? Ооо! Якщо вам більше 7 років, то ви ж точно бачите, що пожаліти варто Тома. Це його провокують. Його кривдять, йому ж боляче, ви що, не бачите! Джері - паскудник, але в нього є шанс на виправлення. 

До речі, наймиліша героїня цього кіно - так, Кайла (нагадаю, це Хлоя Грейс Морец) - дуже схожа на Джері. Це просто як його альтер-его у людському обличчі. Йдіть і насолоджуйтеся!

Та що там, навіть поганець Теренс (Майкл Пенья), що заважає Тому та Кайлі, робить мерзенні речі та дрібні підлості, теж своєрідне альтер-его Джері. Інша іпостась. Над цим цікаво спостерігати, я попередила!

том и джерри

Чому варто бігти у кіно? 

Таня, 6,5 років

Бо це весело! Це цікаво! Це дуже красиво знято… чи намальовано? Ну це ж як в книжку потрапити, ви що не хочете цього?

Аня, 39 років

Бо вам дуже треба показати це кіно дитині. Так-так, дитині, навіть якщо ви не маєте власних дітей! Ідіть у кіно з дитиною, якою ви були в 6-7 років. І ви дуже багато зрозумієте про Тома. Бо ж він теж має власне альтер-его. 

Це - ви самі. 

Фільм-анімація "Том і Джері" стартує в Україні 25 лютого 2021 року. 

За перегляд дякую Kinomania LLC - ексклюзивному дистриб'ютору продукції Warner Bros. Pictures Україні

Теги
фільм